- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
kompaktowa mała panorama mini elegancka klasyczna XXL
12x12 21x15 14x21 21x21 21x30 42x27

POBIERZ BEZPŁATNY PROGRAM

Wyjątkowe chwile w klasycznym formacie
Format 21x30 cm (znany jako A4) jest najbardziej popularnym wśród zamawianych fotoksiążek. Jest najchętniej wybierany do upamiętnienia zakończenia roku szkolnego, balu maturalnego i urodzin, ale to tylko kilka z wielu okazji do wybrania tego właśnie formatu. Równie wspaniale będą prezentowały się w takiej fotoksiążce zdjęcia z wakacji, zjazdu rodzinnego lub pikniku firmowego. To również doskonały pomysł na pamiątkę z sesji ślubnej czy też rodzinnej. Każda strona to jedno zdjęcie w dużym formacie A4, co pozwoli na dokładne odzwierciedlenie szczegółów. Ale nie tylko – możesz tworzyć własne kolaże i kompozycje, na przykład kilka zdjęć w mniejszym formacie na jednej stronie. Możemy też rozłożyć jedno zdjęcie na dwie strony. Tutaj nie ma ograniczeń - wszystko zależy od Twojej wyobraźni! My zadbamy o profesjonalne wykonanie.

Stawiamy na wspomnienia!
Dodaj tekst, gdziekolwiek zechcesz lub pozwól, by zdjęcia mówiły same za siebie. Wybierz tła i wzory stron z naszej oferty lub stwórz własne kompozycje. Cokolwiek zrobisz, Twoja fotoksiążka z pewnością zachwyci. To idealna alternatywa dla tradycyjnych albumów. Zrób ją dla siebie, zrób ją jako prezent na dowolną okazję. Fotoksiążka klasyczna stanie się klasyką w każdej kolekcji! Warto zaznaczyć, że elegancka fotoksiążka może też pełnić szereg innych funkcji. Można ją wykorzystać także w celach marketingowych. Tak skonstruowany katalog produktów z pewnością przyciągnie uwagę klientów czy kontrahentów. To również świetny pomysł na udokumentowanie przebiegu ważnych dla firmy wydarzeń jak na przykład jubileusz czy udział w konferencji. Relacja zamknięta w eleganckiej fotoksiążce idealnie odnajdzie się w firmowej biblioteczce.

Zalety fotoksiążki klasycznej
Fotoksiążki klasyczne to doskonały pomysł zarówno na pamiątkę z ważnych wydarzeń, jak i na oryginalny prezent. Wśród jej podstawowych zalet wymienić należy:
 • możliwość wyeksponowania całego piękna zdjęć (duże strony)
 • estetyczny wygląd
 • ekskluzywny charakter
 • sztywne strony
 • trwałość
 • możliwość personalizacji (wybór tła, tekstu, własne kompozycje)
 • nienaganne wykonanie, dzięki któremu zdjęcia nie ulegają zniszczeniu podczas przeglądania
 • wykorzystanie papieru fotograficznego, który nie odbija światła i na którym nie widać odcisków palców
 • możliwość łatwego zaprojektowania.
Fotoksiążki wykonujemy ręcznie. Daje to gwarancję starannego, precyzyjnego dopracowania w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się w 100% spełnić oczekiwania klienta. Oferujemy również różne rodzaje okładek – ich wybór wpłynie nie tylko na walory użytkowe, ale i estetyczne. Mogą to być oprawy miękkie z satynowego papieru do druku cyfrowego, jak i okładki twarde (karton 2 mm). Okładki dodatkowo zabezpieczone są matową bądź błyszczącą folią. Nie stanowi dla nas problemu także wykonanie okładki materiałowej oraz z ekoskóry – w tym także z grawerem.
Masz swoją wizję fotoksiążki, ale nie wiesz, jak przedstawić swój pomysł? Obawiasz się, że nie będziesz w stanie przedstawić nam swoich pomysłów i oczekiwań? Niepotrzebnie! Projektowanie fotoksiążki z naszą pomocą jest banalnie proste. Dajemy do wyboru wiele gotowych szablonów, a nasz kreator poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces projektowania. Nie musisz posiadać umiejętności artystycznych, by stworzyć projekt – bez problemu wybierzesz tła, dodasz tekst, a nawet stworzysz własne, unikalne kompozycje! Kreator można pobrać z naszej strony na swój komputer bądź też korzystać z niego w wersji online. Dzięki niemu można nie tylko wgrać zdjęcia i ustalić ich kolejność w fotoksiążce, ale i określić liczbę stron, rodzaj i wykończenie okładki, wyklejki, a także inne opcje dodatkowe według indywidualnych ustaleń.
W razie dodatkowych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Twoje zadowolenie stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego chętnie podzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, by pomóc Ci zaprojektować wymarzoną, elegancką fotoksiążkę zarówno na potrzeby własne, jak i na prezent.
Oprawa miękka: okładka 350 g/m2, wysokiej jakości satynowy papier do druku cyfrowego (okładka foliowana - błysk, mat)
Oprawa twarda: karton 2 mm (okładka foliowana - błysk, mat)
Papier: 160 g/m2, wysokiej jakości satynowy papier do druku cyfrowego
Papier fotograficzny: Fuji Professional Silk
Czas produkcji: 3-7 dni roboczych
Czas oczekiwania na przesyłkę: zależne od przewoźnika
KLASYCZNA OKŁADKA ŚRODEK - RODZAJ PAPIERU CENA PODSTAWOWA KAŻDE DODATKOWE
fotozeszyt miękka 160 g/m2 szycie zeszytowe 28,00 zł za 16 stron (max. 40 stron) 4 strony 6,00 zł
pionowa twarda 160 g/m2 - szyta 74,00 zł za 24 strony (max. 200 stron) 4 strony 6,00 zł
pozioma twarda 160 g/m2 szyta 119,00 zł za 24 strony (max. 200 stron) 4 strony 6,00 zł
album twarda 160g/m2 strony otwierane na płasko 95,00 zł za 10 stron (max. 50 stron) 2 strony 12,00 zł
album foto twarda Fuji silk strony otwierane na płasko 150,00 zł za 10 stron (max. 50 stron) 2 strony 15,00 zł
KOSZTY WYSYŁKI
19 zł - Kurier (przelew)
21 zł - Poczta Polska (przelew)
31 zł - Poczta Polska (pobranie)
projektowanie-cena podstawowa za 24 strony 150,00 zł
projektowanie-opłata za dodatkowe 4 strony 25,00 zł
skanowanie dostarczonych zdjęć (1 zdjęcie) 1,20 zł
okładka materiałowa, ekoskóra 20,00 zł
grawer na okładce materiałowej lub innej 31,00 zł

POTRZEBUJESZ POMOCY?
CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ?

 • link1
 • link2