- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
kompaktowa mała panorama mini elegancka klasyczna XXL
12x12 21x15 14x21 21x21 21x30 42x27

POBIERZ BEZPŁATNY PROGRAM

KOMPAKTOWA KOLEKCJA UŚMIECHÓW
Najmniejszy, kompaktowy album to świetny pomysł na zachowanie wszystkich Twoich zdjęć. Nieważne, czy to wycieczka w góry, urodziny przyjaciółki, grill w ogrodzie czy wesele brata. W Twojej fotoksiążce znajdzie się miejsce na każde zdjęcie. Malutki, niepozorny fotoalbum zmieści się na każdej półce i zawsze będzie pod ręką. Wywoła uśmiech na twarzy za każdym razem, gdy po niego sięgniesz - nawet po latach. Stwórz swoją własną, kompaktową kolekcję!

STWÓRZ WYJĄTKOWĄ KOLEKCJĘ WSPOMNIEŃ
Małe fotoksiążki w twardych, personalizowanych oprawach wspaniale wyglądają na półce. Będą się doskonale prezentować w każdej domowej, jak i firmowej biblioteczce. Zamień cyfrowe zdjęcia na płytach CD w trwałą i łatwą do oglądania kolekcję mini fotoksiążek. Pięknie wydana, uporządkowana kolekcja wybranych i opisanych zdjęć w kolorowych, trwałych albumach to powód do dumy i radości. Pokaż ją swoim gościom, by ich zachwycić. Spraw przyjemność rodzinie i przyjaciołom. Pokaż bliskim, jak ważne są dla Ciebie spędzane razem chwile. Zacznij opowiadać swoją historię w kompaktowej kolekcji fotoksiążek już dziś!
  pic 01 komp1

POMYSŁ NA PREZENT OD SERCA
Kompaktowa fotoksiążka to także świetny pomysł na upominek dla bliskiej osoby. Możesz w niej zamknąć historię Waszej znajomości, zamieścić w niej zdjęcia ze wspólnej wyprawy i nie tylko - tylko od Ciebie zależy, co się w niej znajdzie! To także doskonała pamiątka z ważnych chwil jak na przykład ślub czy jubileusz - zamiast wręczać zdjęcia na płycie czy innym nośniku warto postawić na gustowną, małą fotoksiążkę.

MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI
Fotoksiążka to nie tylko najpiękniejsze chwile utrwalone na wysokiej jakości papierze. To także możliwość pełnej personalizacji produktu - to Ty decydujesz o jej zawartości, na specjalne życzenie możemy również wykonać na okładce dowolny grawer. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły. Dołożymy wszelkich starań, by stworzyć dla Ciebie fotoksiążkę według Twojego pomysłu, która zachwyci wyglądem i starannością wykonania i posłuży przez długie lata.
Oprawa twarda: karton 2 mm (okładka foliowana - błysk, mat) Papier: 160 g/m2, wysokiej jakości satynowy papier do druku cyfrowego
Papier fotograficzny: Fuji Professional Silk
Czas produkcji: 3-7 dni roboczych
Czas oczekiwania na przesyłkę: zależne od przewoźnika
OKŁADKA ŚRODEK - RODZAJ PAPIERU CENA PODSTAWOWA KAŻDE DODATKOWE
twarda 160 g/m2 - szyta 44,00 zł za 24 strony (max. 120 stron) 12 stron - 6,00 zł


KOSZTY WYSYŁKI
19 zł - Kurier (przelew)
21 zł - Poczta Polska (przelew)
31 zł - Poczta Polska (pobranie)
projektowanie-cena podstawowa za 24 strony 150,00 zł
projektowanie-opłata za dodatkowe 4 strony 25,00 zł
skanowanie dostarczonych zdjęć (1 zdjęcie) 1,20 zł
okładka materiałowa, ekoskóra 20,00 zł
grawer na okładce materiałowej lub innej 31,00 zł

POTRZEBUJESZ POMOCY?
CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ?

  • link1
  • link2