Baner główny

Fotoksiążki

Każdemu raz na jakiś czas zbiera się na wspomnienia. To naturalne, że ludzie uwielbiają wracać do przeszłości, a w szczególności do tych momentów, które wiążą się z pozytywnymi emocjami lub były w jakiś sposób przełomowe. W ważnych chwilach zazwyczaj sięga się po aparat fotograficzny, by uwiecznić moment warty zapamiętania. Fotografie lądują potem w zbiorczym albumie, który często kurzy się na półce.

A gdyby tak stworzyć tematyczny zbiór fotografii ze wspomnieniami z danej chwili, który pocieszy nawet w pochmurny dzień? Nasza firma oferuje alternatywę dla tradycyjnych albumów – fotoksiążkę, która jest doskonałym pomysłem na prezent. Można ją wręczyć zarówno dziecku, jak i ukochanej osobie, przyjaciołom czy rodzicom – na pewno każdy będzie wdzięczny za tak unikalny podarunek!

Oferujemy wykonanie fotoksiążek różnego typu. W asortymencie posiadamy wersję kompaktową, mini, elegancką, klasyczną i nie tylko. Gwarantujemy wysoką jakość wydruku oraz trwałość produktu, który będzie regularnie przypominał o najpiękniejszych chwilach w życiu danej osoby.

Aby zamówić fotoksiażkę wystarczy na swój komputer pobrać nasz specjalny program, zaprojektować unikalny prezent dla bliskiej osoby i dokładnie wypełnić wszystkie pola dotyczące danych kontaktowych. Potem pozostaje już tylko czekać na naszą przesyłkę i cieszyć się pięknie wydanymi kadrami z życia!

DLACZEGO FOTOKSIĄŻKI

GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY

SZYBKI PROGRAM

 

KRÓTKIE TERMINY

SZYBKA DOSTAWA

PROSTY W UŻYCIU PROGRAM

Na naszej stronie można pobrać darmowy program do projektowania fotoksiążek.
Nie musisz sie uczyć naszego programu, jest prosty w obsłudze.
Podczas projektowania nie musisz mieć połączenia z internetem. Naszego edytora nie musisz się uczyć, jest intuicyjny i prosty.

LUB APLIKACJA ON-LINE

Razem z nami stworzysz wyjątkowy projekt fotoksiążki lub fotoalbumu  szybko i bez problemów. Usiądź wygodnie w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. Otwórz przeglądarkę, wybierz szablon, uruchom edytor, wgraj zdjęcia i do dzieła!

WOLNOŚĆ W PROJEKTOWANIU

Dziesięć różnych formatów fotoksiążek.
Można umieszczać dowolną ilość zdjęć, na stronie do wyboru mamy setki teł, ramek, masek, które przyozdobią Twoje zdjęcia.

MIŁA POMOCNA OBSŁUGA

Nasi doradcy pomogą Ci na każdym etapie, zadzwoń lub napisz maila odpowiemy na każde pytania, dobierzemy odpowiedni produkt i technikę druku.

PROFESJONALNA JAKOŚĆ

Trzy rodzaje opraw, najwyższa jakość druku, profesjonalne wykonanie. Wszystkie książki wykonujemy ręcznie. Okładki dodatkowo zabezpieczamy folią matowa lub błyszcząca. Używamy tylko sprawdzonego papieru, drukując na najlepszych dostępnych maszynach. A co najważniejsze - do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

CENY

Cena fotoksiążki zależy od wybranego materiału i formatu a także, od ilości stron, materiału na okładkę...

Poniżej przykładowe ceny dla wybranych produktów, więcej znajdziesz w zakładce cennik. Zlecenia nie standardowe wyceniamy indywidualnie, wystarczy do nas napisać lub zadzwonić.

elegancka 21x21
od 24 PLN

klasyczna 21x30
od 28 PLN

XL 42x27
od 149 PLN

fotozeszyt oprawa miękka

160 g/m2 szycie zeszytowe
24,00 zł
za 16 stron (max. 40 stron)
dodatkowe 4 strony 6,00 zł

elegancka oprawa twarda

160 g/m2 - szyta
68,00 zł
za 24 strony (max. 200 stron)

fotozeszyt oprawa miękka

160 g/m2 szycie zeszytowe
28,00 zł
za 16 stron (max. 40 stron)
dodatkowe 4 strony 6,00 zł

klasyczna oprawa twarda

160 g/m2 - szyta
74,00 zł
za 24 strony (max. 200 stron)

xl oprawa twarda

160 g/m2 - szyta
149,00 zł
za 24 strony (max. 200 stron)
dodatkowe 2 strony 6,00 zł

200 BARWNYCH SZABLONÓW NA RÓŻNE OKAZJE

Masz w czym wybierać i nie musisz się martwić o pomysł na Twoją fotoksiążkę, cały czas udoskonalamy naszą kolekcję szablonów on-line, projektowanie w naszym kreatorze zajmie Ci kilkanascie minut.

 

CO CHARAKTERYZUJE NASZE FOTOKSIĄŻKI ?

Twoje wspomnienia zasługują na jakośc jaką gwarantuje firma foto-ksiazki, dbamy o każdy szczegół.
By tak ważne chwile zachować na lata.

Newsletter