Propozycja dla osób, które lubią mieć wszystko zaplanowane i dla tych, które lubią mieć wszystko zapisane. Kalendarze książkowe szczególnie docenią osoby zabiegane, borykające się z ogromem obowiązków. Na jego kartkach można zapisać wszystkie spotkania biznesowe, wizyty u lekarza i inne sprawy, a także zaznaczyć wszystkie ważne terminy. Może również służyć jako pamiętnik czy dziennik. Wystarczy mieć go zawsze pod ręką, a Twój dzień będzie zaplanowany od A do Z i o niczym nie zapomnisz!


Kalendarze książkowe są cenione także z innego powodu. Towarzyszą nam na co dzień i często do nich zaglądamy i dlatego są coraz częściej wykorzystywane jako narzędzie marketingowe. Wystarczy zamieścić na okładce logo danej firmy bądź też dowolne hasło czy grafikę kojarzoną z marką, by stworzyć z kalendarza doskonały gadżet reklamowy. Dzięki temu Twoja marka będzie towarzyszyć Twojemu klientowi (obecnemu bądź potencjalnemu) na co dzień, a to sprawi, że zakorzeni się w jego świadomości. Dlatego jest to świetny sposób na artykuł promocyjny dla klientów czy kontrahentów.


Książkowy kalendarz ze spersonalizowaną okładką to także idealny pomysł na prezent – zarówno dla bliskiej osoby, jak i szefa czy pracownika. Możesz skorzystać z przygotowanych przez nas propozycji grawerów okładki, odpowiednio je modyfikując (np. zmiana imienia, daty). Do wyboru są ponadto różne oprawy materiałowe – skóra naturalna, skóra ekologiczna, kayak czy też wytrzymałe tkaniny w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych do wyboru. Proponowane oprawy nie tylko świetnie się prezentują, ale też zapewniają ochronę kalendarza i jego nienaganny wygląd nawet pomimo częstego użytkowania.


Oferujemy wykonanie kalendarzy książkowych w kilku opcjach do wyboru. Mogą być one wykonane zarówno w wersji jedno-, jak i dwukolorowej. Do wyboru jest również układ dzienny bądź tygodniowy, a także format (A4, A5, C6). Oferowane kalendarze zawierają ponadto kolorową mapę Polski oraz Europy oraz notes teleadresowy, a także posiadają praktyczne, zaokrąglone boki.

Opis produktu:

- papier 70g/m2, druk jednokolorowy – szary.

- kalendarium: PL/GB/D/F/RUS.

- układ dzienny: 368 stron.

- układ tygodniowy: 160 stron.

- kolorowa mapa administracyjna Polski i Europy.

- notes teleadresowy.

- zaokrąglone boki.

 

Układ dzienny:

Format A4 – 20x27 - 59,90 zł.

Format A5 – 15x22 – 47,40 zł.

Format C6 – 11,5x19,5 – 43,30 zł.

 

Układ tygodniowy:

Format A4 – 20x27 - 44,10 zł.

 

Opis produktu:

- papier 80g/m2, druk dwukolorowy – szary i czerwony.

- kalendarium: PL/GB/D/F/RUS.

- układ dzienny: 368 stron.

- układ tygodniowy: 160 stron.

- kolorowa mapa administracyjna Polski i Europy.

- notes teleadresowy.

- zaokrąglone boki.

 

Układ dzienny:

Format A5 – 15x22 – 56,60 zł.

 

Układ tygodniowy:

Format A4 – 20x27 - 52,40 zł.

Jak złożyć zamówienie?

Wybierz format oraz układ kalendarium (dzienny lub tygodniowy) Wybierz druk (jedno lub dwukolorowy). Prześlij te informacje na biuro@foto-ksiazki.pl wraz z tekstem grawerunku. W e-mialu zwrotnym dostaniesz wzór grawerunku do zatwierdzenia oraz dane do przelewu.

Koszty dostawy:

19 zł. - kurier.

24 zł – kurier pobranie

23 zł. - poczta.

31 zł. - poczta pobranie