Pozwalają na doskonałą organizację czasu zarówno uczniom szkół podstawowych, jak i średnich. Kalendarze szkolne dają możliwość dokładnego rozplanowania zajęć i obowiązków dzięki obszernemu miejscu na notatki przy każdym dniu tygodnia. Dzięki temu nigdy nie zapomnisz o klasówce czy też ważnym treningu! Nasze kalendarze szkolne mają formę niedużych książek, dzięki czemu są wygodne w użytkowaniu, a przy tym nie zajmują dużo miejsca w plecaku bądź torebce. Są one lekkie i dlatego możesz je mieć zawsze przy sobie. Każda strona ma układ tygodniowy, co pozwala na szybki podgląd zajęć w najbliższych dniach. Dodatkowo zeszyty uwzględniają wszelkie święta, wakacje, ferie zimowe oraz inne dni wolne od nauki.

Oferujemy możliwość personalizacji okładek. Możemy na nich umieścić na przykład zdjęcie klasowe, nazwę oraz logo szkoły bądź dowolną fotografię czy grafikę według indywidualnego projektu.

Przy realizacji zamówień wykorzystujemy technikę druku cyfrowego. Metoda ta ma wiele zalet jak na przykład możliwość wydruku bezpośrednio z pliku komputerowego, a także doskonałe odwzorowanie kolorów i wszelkich detali na fotografii. To również niesamowita oszczędność czasu, dzięki czemu możemy stworzyć Twój wymarzony, spersonalizowany kalendarz w zaledwie 3 dni robocze (jest to maksymalny czas realizacji usługi)!
Zdajemy sobie sprawę z tego, że kalendarze szkolne są szczególnie narażone na zniszczenia. Nosimy je w torbie czy plecaku, często do nich zaglądamy i zapisujemy ważne notatki. Dlatego do ich produkcji wykorzystujemy wytrzymały papier do druku cyfrowego, który świetnie się prezentuje nawet przy częstym użytkowaniu kalendarza.

Dodatkową zaletą kalendarzy szkolnych jest atrakcyjna cena, estetyczne i solidne wykonanie, a także niezwykła łatwość konfiguracji projektu – pomoże w tym dostępny na naszej stronie edytor. Możesz go pobrać na swój komputer bądź też skorzystać z niego online.

 

 kalend 001

Kalendarze szkolne

 

 

kalend 003