POBIERZ PROGRAM

Jak wygląda proces zamawiania?

1. Z naszego serwisu pobierz program i zaprojektuj swoją fotoksiążkę, fotokalendarz lub fotozeszyt.
2. Jeżeli masz kłopot z poruszaniem się po programie, skorzystaj z pomocy znajdującej się w programie (wielki znak zapytania) lub z naszego samouczka.
3. Przy składaniu zamówienia wypełnij dokładnie wszystkie pola. Źle podany adres wysyłki, bądź też adres e-mailowy, spowoduje opóźnienie realizacji Twojego zamówienia bądź jego anulowanie. W polu "Uwagi" wpisz swoje uwagi dotyczące zamówienia lub kod rabatowy (jeżeli taki posiadasz).
4. W trakcie wysyłania zamówienia otworzy się "Raport zamówienia na album" z numerem Twojego zamówienia oraz okienko FTP Uploader (informujące o statusie wysyłania zamówienia). POCZEKAJ AŻ ZAMÓWIENIE WYŚLE SIĘ W 100%.
5. Jeżeli będziesz miał kłopot z wysyłką zamówienia spróbuj jeszcze raz. W tym celu należy otworzyć swój projekt, w menu Plik wybrać opcję "Utórz kopię projektu", poczkać aż kopia zostanie utworzona po czym można ponownie wysłać zamówienie.
6. W momencie ściągnięcia przez pracownika zamówienia z FTP, otrzymają Państwo wiadomość na skrzynkę e-mail o statusie realizacji zamówienia oraz danych potrzebnych do dokonania przelewu (czas otrzymania takiej wiadomości uzależniony jest od ilości zamówień znajdujących się na ftp - proszę wykazać się cierpliwością, na pewno otrzymają państwo informację na e-maila).
7. Jeżeli z jakiś powodów przesyłanie zamówienia na serwer nie powiedzie się, należy: otowrzyć program, otworzyć zamówienie (pojawi się informacja, że album został wysłany i opłacony) kliknkąć przycisk OK, poczekać aż otworzy się zamówienie. Następnie w menu Plik wybieramy opcję "Utwórz kopię projektu". Po utworzeniu kopii proszę wysłać zamówienie ponownie.
8. Jako tytuł wpłaty prosimy podać numer zamówienia fotoksiążki i kod promocyjny (jeżeli korzystają Państwo z promocji).
9. Termin realizacji wynosi 3 - 7 dni roboczych od momentu otrzymania (zamówienia, przelewu). W wyjątkowych przypadkach (zbliżające się święta, promocje, itp.) termin realizacji zamówień może zostać wydłużony do 14 dni roboczych.
10. Kiedy Twoje zamówienie zostanie wysłane poinformujemy Cię o tym e-mailem.
11. Istnieje możliwość odbioru fotoksiążki osobiście w naszym biurze przy ul. Partynickiej 47 we Wrocławiu.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

CHCESZ O COS ZAPYTAC?