kompaktowa

12x12

mała panorama

21x15

mini

14x21

elegancka

21x21

klasyczna

21x30

XXL

42x27

Stwórz idealną fotoksiążkę

sześć rozmiarów
trzy rodzaje oprawy
najwyższa jakość druku
profesjonalne wykonanie

Zamień swoje zdjęcia w wyjątkowy fotoalbum i zachowaj najcenniejsze wspomnienia na zawsze. Pomagamy w tworzeniu niepowtarzalnych, personalizowanych fotoksiążek przy użyciu zdjęć i grafiki komputerowej.

Oprawy twarde, miękkie, duże, małe, matowe, błyszczące... Bez względu na to co wybierzesz, i w jaki sposób przygotujesz album, będzie on z pewnością źródłem wielu uśmiechów. Program do tworzenia fotoksiążek jest równie łatwy w użyciu co w pobieraniu. Sprawdź jak proste jest własnoręczne tworzenie w nim albumu strona po stronie, wybierając zdjęcia i umieszczając w gotowych szablonach. Twój album, stworzony z wyjątkowych zdjęć ze szczególnej okazji, zachowa dla Ciebie najcenniejsze chwile i będzie unikatowy. Przy tak wielu możliwościach, kolorach i stylach nigdy nie będzie dwóch takich samych fotoksiążek.

Pobierz darmowy program do tworzenia fotoksiążek i w zaledwie trzech krokach wykreuj album, który zawsze wywoływać będzie uśmiech na Twojej twarzy. Twoją fotoksiążkę dostarczymy Ci w ciągu 3-7 dni w cenie i jakości o jakiej nie marzyłeś. Zacznij już teraz!