Kalendarze na drewnie

Pora postawić na praktyczne, a przy tym oryginalne elementy dekoracyjne w domu czy też biurze. Wyrzuć stare kalendarze i zamień je na lepszy model, który przygotujemy specjalnie dla Ciebie! Proponujemy wyjątkowe kalendarze na drewnie, które z pewnością nie pozostaną niezauważone i nie pozwolą umknąć żadnej ważnej dacie.

Nasz kreator pozwoli Ci stworzyć krok po kroku nietuzinkowy kalendarz na sklejce. Wystarczy, że dodasz własne zdjęcia do projektu, a także wybierzesz język, w jakich będą podane nazwy miesięcy, dni, itp. Możesz też wybrać miesiąc, od którego ma się zacząć Twój kalendarz – to Twój projekt, więc rok wcale nie musi zaczynać się od stycznia!

Opcją, która czyni nasz kalendarz na drewnie tak wyjątkowym, jest możliwość zaznaczenia i opisania ważnych dat. Dzięki temu już nigdy nie zapomnisz o rocznicy ślubu, czy też innych jubileuszach bądź wydarzeniach. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka szablonów, które będą pomocne przy kreowaniu własnego kalendarza.

Kalendarz wykonany jest na podkładce ze sklejki drewnianej. Posiada ona magnes, co daje możliwość przymocowania na lodówce czy też innej powierzchni metalowej. Strony kalendarza drukowane są przy użyciu technologii druku cyfrowego na matowym papierze kredowym o gramaturze 250 g. Wszystkie kartki posiadają jednakowe wymiary, tzn. 140x210 mm.

Staramy się spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem kalendarza na innym rodzaju papieru, skontaktuj się z nami mailowo! Istnieje bowiem możliwość wydruku kart na papierze specjalnym jak na przykład papier fotograficzny, museo czy też w opcji z połyskiem.

Kalendarz na drewnie to nie tylko doskonała ozdoba mieszkania. To również idealny pomysł na prezent prosto od serca! Możesz stworzyć swój własny projekt dla bliskiej osoby z Waszymi wspólnymi zdjęciami, zaznaczeniem ważnych dla Was dat bądź z dowolnymi napisami – wszystko zależy od Twojej kreatywności! Podejmujemy się realizacji projektów dla nawet najbardziej wymagających klientów.

KALENDARZE NA DREWNIE OD 49 PLN

Załaduj 12 ulubionych zdjęć i gotowe.
Kalendarz posiada magnes na podkładce dzięki czemu możesz go przymocować na lodówce lub tablicy magnetycznej. Nie musisz czekać do stycznia, nasze kalendarze mogą się zacząć od dowolnego miesiąca.

DANE TECHNICZNE

Podkładka jest zrobiona z wysokiej jakości sklejki. Strony kalendarza drukujemy w technologii druku cyfrowego, na papierze o gramaturze 250g. /kredowy matowy/
wymiary kart: 140mm/210mm

Jest możliwość wydruku na papierach specjalnych: museo, papierze fotograficznym i w połysku.

  • link1
  • link2