FAQ kalendarze

Czy posiadają Państwo program lojalnościowy?

Tak, wszystkie produkty w programie on-line, objęte są programem lojalnościowym. Każda wydana złotówka to 1 pkt. Każde 100 pkt to 3 zł, którymi możesz zapłacić zamawiając kolejne produkty.

Jaki jest termin realizacji fotokalendarzy?

Fotokalendarze realizujemy w ciągu 2-5 dni roboczych od chwili zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Termin ten obowiązuje w ciągu całego roku. Zastrzegamy sobie jednak wydłużenie terminu realizacji w okresach przedświątecznych lub przed wąznymi okazjami typu: Dzień Dziecka, Dzień Babici i Dziadka, Walentynki itp.

Czy mogę zmienić kalendarium w kalendarzu?

Niestety, obecna wersja programu nie umożliwia edycji kalendarium.

Wstawiłem ramkę na zdjęcie ale zdjęcie wychodzi poza ramkę, czy można to zmienić?

Tak, należy kliknąć na zdjęcie, następnie na niebieskim pasku u góry ekranu kliknąć na ikonkę „kadrowanie”. Teraz wystarczy odpowiednio skadrować zdjęcie tak by nie wychodziło poza zadaną ramkę.

Czy mogę ustawić tło ze zdjęcia w kalendarzu?

Tak, należy to jednak zrobić z zakładki „zdjęcia” a nie z zakładki „tła”. Trzeba przeciągnąć zdjęcie na stronę kalendarza i odpowiednio je skadrować i poprzesuwać.

Czy mogę wstawić kilka zdjęć w kalendarzu?

Tak, wcześniej należy usunąć ramkę z napisem „Przenieś tu zdjęcie”, po czym wstawić tyle zdjęć ile potrzeba i odpowiednio je skadrować.

Czy mogę wstawić w programie ramkę na zdjęcie?

Tak. Jeżeli jednak zdjęcie było wstawione do ramki znajdującej się w projekcie kalendarza (ramka z napisem „przenieś tu zdjęcie”) to nie będzie można wstawić ramki z programu. Jeżeli przeniesiemy zdjęcie z zakładki „zdjęcia” to klikamy na zdjęcie, na niebieskim pasku u góry ekranu wyświetli się zakładka „efekty” (ikona pędzelka) którą trzeba kliknąć. Następnie wybieramy ikonkę „ramki” i wybieramy odpowiednią ramkę po czym zapisujemy.

Czy mogę zamówić kalendarz Pocztą?

Nie. Przesyłki z kalendarzami są zbyt duże i nie mieszczą się w skrzynkach pocztowych dlatego też wszystkie zamówienia na kalendarze wysyłamy kurierem.

Jakie są koszty dostawy kalendarzy?

Koszty dostawy naszych kalendarzy to 19 zł i są one wysyłane wyłącznie przesyłką kurierską.

  • link1
  • link2