Fotoksiążka online to idealne rozwiązanie, gdy szukasz pomysłu na oryginalny i ciekawy prezent lub chcesz stworzyć wyjątkową pamiątkę z ważnych wydarzeń życia swojej rodziny. Oferujemy możliwość zaprezentowania najpiękniejszych chwil, wydanych w formie elegancko oprawionej książki z wybranymi przez Ciebie fotografiami. Wszystko zaprojektowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i stylem. Dowiedz się jak łatwo i wygodnie skorzystać z naszej oferty!

Fotoksiążka, czyli prezent na każdą okazję

Kiedy warto wybrać fotoksiążkę na prezent? Na pewno świetnie sprawdzi się ona na przykład jako prezent ślubny. Warto zebrać w jednym miejscu wspólne zdjęcia Młodej Pary – od momentu ich poznania aż po dzień zaślubin. Wspomnienia wspólnej znajomości na pewno przywołają uśmiech na twarzach nowożeńców. Spersonalizowany album sprawdzi się jednak również jako upominek na rocznicę ślubu, jubileusz lub urodziny. W eleganckim albumie zebrać możemy wspomnienia z wielu lat. Książka może stać się także formą albumu rodzinnego, w której zamieścimy wspomnienia wspólnych wakacji, narodzin dziecka czy ważnych rodzinnych uroczystości. Coraz popularniejsze staje się prowadzenie kroniki rodzinnej, która zawiera fotografie członków rodziny oraz opis ważnych zdarzeń. To doskonała okazja to zebrania w jednym miejscu wielu pięknych wspomnień, do tej pory przechowywanych jedynie na cyfrowych nośnikach. Jeżeli planujesz przekazanie książki w formie upominku, nasza strona oferuje możliwość wygrawerowania życzeń lub dedykacji.
Zamiast wywoływać zdjęcia i wsuwać do klasycznych albumów warto zdecydować się na książkowe wydanie. Dużą zaletą tego rozwiązania jest możliwość zamieszczenia opisów tekstowych do fotografii. Pozwolą Ci one na pełne udokumentowanie najważniejszych wydarzeń, zamieszczenie dat oraz innych ważnych informacji.

Jak to jest zrobione?

Nasze albumy wykonane są z najwyższą starannością z materiałów najwyższej jakości. Okładki dostępne są w wersji matowej i błyszczącej. Oprawa książek jest miękka, matowa, w połysku lub materiałowa. Album ma szyte strony, na których pomieścić możesz do 200 zdjęć, co pozwala na tworzenie bardzo dużych albumów i kronik.
Na naszej stronie oferujemy możliwość samodzielnego zaprojektowania albumu w taki sposób. by spełniał całkowicie Twoje oczekiwania. Możesz m.in. skorzystać z wyboru formatu i oprawy książki.

O tym, jak ma wyglądać Twój album, decydujesz samodzielnie — wszystko poprzez intuicyjny i prosty w obsłudze program online, służący do projektowania.

Projektowanie w programie online – to proste!

Korzystając z opcji projektowania przez program online możesz zaprojektować album korzystając z gotowych projektów. Oferujemy Ci wybór z ponad 30 wzorów o różnej tematyce. Możesz na nich umieścić zarówno zdjęcia, jak i opisy tekstowe, a wszystko to wykonane w formie druku cyfrowego na papierze satynowym 160 g. Realizujemy również zamówienia indywidualne wykonane na papierach artystycznych.
Korzystanie z naszego programu jest bardzo łatwe i nie sprawi Ci żadnych trudności. Pozwala on na zaprojektowanie albumu zgodnie z ustalonym przez siebie projektem. Samodzielnie wybierasz z dysku zdjęcia, które chcesz umieścić w albumie, a następnie ustalasz ich kolejność. Program online pozwala nam na wykonanie projektu właściwie w każdej chwili – wystarczy tylko urządzenie z dostępem do Internetu.

Fotoksiążka może być strzałem w dziesiątkę, jeżeli zależy Ci na wyborze wyjątkowego prezentu lub pamiątki. Na to rozwiązanie warto też zdecydować się wówczas, gdy chcesz udokumentować rodzinne wspomnienia w oryginalny i niecodzienny sposób. To także możliwość stworzenia kroniki rodzinnej, uzupełnionej barwnymi opisami oraz datami. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak może wyglądać Twój własny, spersonalizowany album z najważniejszymi zdjęciami!

WYBIERZ FORMAT

KLASYCZNA PIONOWA 20x30

Cena już od 74,00 zł

KLASYCZNA POZIOMA 30x20

Cena już od 119,00 zł

ELEGANCKA 21x21

Cena już od 74,00 zł

POZNAJ MOZLIWOŚCI

CZTERY RODZAJE OPRAW

MIĘKKA

 MATOWA

 POŁYSK

MATERIAŁ

FOTO KSIĄŻKI

  • strony szyte

  • druk cyfrowy na papierze satynowym 160g

  • książka może mieć do 200 stron

  • realizujemy też zamówienia indywidualne na papierach artystycznych

GRAWER NA OKŁADKACH Z MATERIAŁU

POTRZEBUJESZ POMOCY?
CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ?

Płatności realizowane przez

Znajdź nas na: