Co powiesz na kalendarz, który będzie Ci przypomniał o ważnych dla Ciebie datach i wydarzeniach? A do tego będzie stanowił oryginalną ozdobę ściany? Z naszą pomocą jest to możliwe!
Możesz mieć pewność, że stworzymy dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju kalendarz. Zamieścimy na nim przesłane przez Ciebie zdjęcia bądź grafiki. Wyróżnimy nie tylko święta, ale również daty, które są dla Ciebie szczególne istotne. Dzięki temu już nigdy nie zapomnisz o rocznicy ślubu czy też urodzinach babci!
Dajemy Ci pełną swobodę w tworzeniu projektu. Możesz wybrać 1 z 30 szablonów lub postawić w 100% na własną kreatywność. Od Ciebie zależy nie tylko szata graficzna, ale także format, kolor spirali, rodzaj papieru i nie tylko. Masz także możliwość dodania swoich notatek na poszczególne dni bądź miesiące. Możesz też wybrać niestandardowe rozwiązania i zamiast zacząć od stycznia, umieścić na pierwszej stronie dowolny miesiąc.

Foto kalendarze

KALENDARZE NA DREWNIE OD 59 PLN

Załaduj 12 ulubionych zdjęć i gotowe.
Kalendarz posiada magnes na podkładce dzięki czemu możesz go przymocować na lodówce lub tablicy magnetycznej. Nie musisz czekać do stycznia, nasze kalendarze mogą się zacząć od dowolnego miesiąca.

DANE TECHNICZNE

Podkładka jest zrobiona z wysokiej jakości sklejki. Strony kalendarza drukujemy w technologii druku cyfrowego, na papierze o gramaturze 250g. /kredowy matowy/
wymiary kart: 140mm/210mm

Jest możliwość wydruku na papierach specjalnych: museo, papierze fotograficznym i w połysku.

Płatności realizowane przez

Znajdź nas na: