Fotoksiążka dla dziadków to doskonały prezent, który pozwoli serdecznie podziękować seniorom za ich dotychczasową opieką oraz okazywane wsparcie. Piękne fotografie wydrukowane na najwyższej jakości papierze z pewnością wywołają uśmiech na ich twarzach oraz staną się dla nich doskonałą pamiątką. Taki album może zawierać zarówno Wasze wspólne zdjęcia, kadry z ważnych uroczystości rodzinnych, jak i stanowić kolaż niepowiązanych ze sobą, jednak ważnych dla nich ujęć. Taki prezent warto sprawić najbliższym nie tylko z okazji nadchodzących świąt. Nie czekaj więc dłużej i już teraz zobacz, w jaki sposób możesz zaprojektować własny album.

Spis treści
Dlaczego warto?
Jak zaprojektować?
On-line
Pobierz program

Dlaczego warto zaprojektować fotoksiążkę dla dziadków?

Fotoksiążka, która doskonale sprawdzi się jako prezent dla dziadków, jest nowoczesnym połączeniem tradycyjnej książki zawierającej ulubione zdjęcia z najwyższej jakości profesjonalnym albumem fotograficznym. Taki projekt wyróżnia się przede wszystkim możliwością personalizacji i łatwością wykonania. W prosty sposób możesz więc stworzyć idealną pamiątkę dla siebie lub najbliższych, która wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Warto przy tym zauważyć, że album w formie książki nie musi zawierać jedynie zdjęć. Równie dobrze mogą się tutaj pojawić cytaty i sentencje lub zabawne grafiki. Ostateczny efekt zależy tylko od wyobraźni autora.

Doskonały prezent

Tego typu pamiątka jest jedynym i niepowtarzalnym prezentem, którego nie da się nigdzie kupić. Podczas gdy inne podarunki w postaci bukietów kwiatów lub słodkości mają wyjątkowo krótki termin przydatności, odpowiednio przechowywana fotoksiążka może stać się doskonałą pamiątką nawet na całe życie. Dzięki możliwości personalizacji, dobierzesz zdjęcia tak, aby przypominały to, co najpiękniejsze, a jednocześnie sprawisz, że bliska Ci osoba poczuje się naprawdę ważna i doceniona. W końcu nic tak nie cieszy, jak oryginalne i osobiste prezenty stworzone wyłącznie z myślą o nas.

Album w postaci książki z pewnością wywoła u seniorów masę pozytywnych emocji oraz wzruszeń. Przypomni najważniejsze momenty z życia oraz spontanicznie uchwycone, pełne radości chwile. Stanie się również doskonałym wsparciem w trudniejszych momentach, przypominając o tym, co tak naprawdę w życiu powinno się liczyć. Należy też pamiętać o tym, że większość seniorów nie przepada za oglądaniem zdjęć na ekranach smartfonów czy monitorach komputerów. Tradycyjny album z ulubionymi fotografiami sprawi im zdecydowanie więcej radości. Sprawdź zatem, jak stworzyć taką pamiątkę.

Babcia z wnuczką

Jak zaprojektować fotoksiążkę dla dziadków?

Projektując fotoksiążkę dla dziadków, na początku należy się zastanowić nad tym, jak ona ma właściwie wyglądać. Może bowiem zawierać wyłącznie zdjęcia seniorów, wspólne fotografie rodziny, zabawne ujęcia wnuczków lub być zbiorem różnych przypadkowych obrazków i cytatów, które kojarzą się z dziadkami. Sam album można stworzyć na dwa sposoby: poprzez dostępny na stronie internetowej program online lub pobierając odpowiednie oprogramowanie na dysk komputera. Potem wystarczy jedynie złożyć projekt i czekać na jego ostateczną realizację. Sprawdź, jakie to proste!

Program on-line

W dostępnym na naszej stronie internetowej programie można w wyjątkowo prosty sposób zaprojektować dowolną fotoksiążkę. Do wyboru jest tutaj ponad trzydzieści różnorodnych szablonów o odmiennej tematyce. Dostępne są również cztery rodzaje opraw: miękka, materiałowa, matowa lub z połyskiem. To jednak nie wszystko! Decydując się na wybór okładki wykonanej z materiału, można dodatkowo zamówić grawerunek. Osobista dedykacja dla dziadków lub słowa podziękowania za troskę i opiekę? To, jaką wiadomość przekażesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Dbałość o detale sprawi, że Twój projekt nabierze indywidualnego charakteru. Wszystkie fotografie drukowane są wyłącznie na najwyższej jakości satynowym papierze, charakteryzującym się gramaturą 160 g. Sama fotoksiążka może mieć maksymalnie dwieście stron. Istnieje także możliwości realizacji indywidualnych projektów na papierze artystycznym.

Oprogramowanie pobierane na komputer

Decydując się na wykonanie fotoksiążki przy pomocy dostępnego na naszej stronie oprogramowania komputerowego, masz do wyboru jeszcze więcej różnorodnych opcji, związanych przede wszystkim z edycją zdjęć. Można nie tylko dowolnie zmieniać ich wielkość czy kolejność, ale również wykadrować wedle uznania. Z pewnością na uwagę zasługuje także funkcja umożliwiająca wstawianie tekstu. Ponadto w programie dostępnych jest wiele innych dodatków, między innymi rozmaite tła oraz kliparty. Tego typu program komputerowy oferuje również możliwość zapisywania oraz późniejszego edytowania poszczególnych projektów. Dzięki tej opcji nie trzeba jednorazowo tworzyć idealnego albumu, lecz można do niego wracać w każdym dowolnym momencie tylko po to, aby dodać lub zmienić jakiś istotny szczegół. Tak jak w przypadku projektu wykonywanego z programie online również i tutaj to wyboru jest dziesięć formatów, kilka opraw oraz możliwość wstawienia grawerunku na wersji materiałowej, a także druku na papierze artystycznym. Za pomocą oprogramowania komputerowego można także zaprojektować specjalny fotoalbum.

Samodzielne zaprojektowanie fotoksiążki dla najbliższych stanie się nie tylko doskonałym prezentem, wywołującym uśmiech na twarzy obdarowywanego, ale również sprawi wiele przyjemności wręczającemu. W końcu samo tworzenie takiego albumu od postaw, wybieranie konkretnych zdjęć czy sentencji z pewnością wywoła sporo wspomnień i pozytywnych emocji. A może staną się one inspiracją do zaprojektowania fotoksiążki tylko dla siebie? W końcu ulubione fotografie z podróży czy imprez ze znajomymi także zasługują na uwiecznienie!

Bez względu na to, czy chcesz wykonać książkę ze zdjęciami dla siebie czy dla najbliższych, warto skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań dostępnych na naszej stronie. To właśnie dzięki nim zaprojektujesz idealny album, który stanie się wyjątkową pamiątką na całe życie. Poprzez naszą stronę realizujemy również indywidualne zamówienia na magnesy, kalendarze, kartki, fotoobrazy czy pudełka na zdjęcia. Zapraszamy!

Płatności realizowane przez

Znajdź nas na: