Fotoksiążka dla rodziców to idealny pomysł na podziękowanie za ogromne serce i miłość, którymi obdarzyli swoje dzieci. Na każdym polskim weselu nadchodzi ten moment, kiedy nowożeńcy w towarzystwie wszystkich gości chcą wyrazić wdzięczność wobec rodziców i podziękować im za ciepło oraz trud włożony w ich wychowanie. Ślub jest bowiem symbolicznym momentem, kiedy to dorosłe dzieci zakładają nową, wspólną rodzinę.

Spis treści
Oryginalne podziękowanie
Album na miarę Twoich potrzeb
Zamówienia online
Wyjątkowe chwile zatrzymane na papierze

Fotoksiążka jako podziękowania dla rodziców z okazji ślubu

Fotoksiążka w ostatnich latach stała się bardzo popularnym prezentem na wiele różnych okazji. Doskonale sprawdza się również jako sposób na podziękowanie rodzicom za wszystko, co dla Ciebie zrobili – nawet w dniu ślubu! Zgodnie z polską tradycją na weselu małżonkowie dziękują rodzicom za ich poświęcenie, wychowanie i dobro, które od nich dostali. Wiadomo przecież, że rola rodziców jest bardzo ważna i wyjątkowa, trudno więc wybrać adekwatny prezent. Album w formie książki potrafi zatrzymać emocje, uczucia i chwile wzruszenia, dlatego jest świetnym pomysłem na prezent dla rodziców. Pięknie oprawione fotografie ze specjalną dedykacją na pewno chwycą za serce każdego i będą miały wartość sentymentalną. Właśnie o to chodzi w podziękowaniach, o uczucia, które chcielibyście przekazać Waszym rodzicom.

Jaką fotoksiążkę wybrać?

Fotoksiążka dla Waszych rodziców może być dokładnie taka, jaką sobie wyobraziliście. Doskonale wiemy, jak ważne dla młodej pary jest utrzymanie stylu i tematyki wesela w jednym tonie. Przygotowania do tego ważnego dnia zazwyczaj są bardzo wymagające i trwają od kilku do kilkunastu miesięcy, dlatego w naszej ofercie znajdziecie wiele motywów takiej książki, a zamówienia indywidualne realizujemy z taką samą przyjemnością. Dzięki temu każda książka może być wyjątkowa i niepowtarzalna. W naszym sklepie online znajdziecie różne formaty, wzory i materiały, z których możemy wykonać Wasz album z podziękowaniami dla rodziców tak, aby spełnić Wasze nawet najskrytsze marzenia. Sprawdźcie dostępne możliwości.

Kompaktowa

Ten model książki ma wymiary 12 na 12 cm. Album jest niewielki, ale pomieści wiele wspomnień i doskonale uporządkuje Twoje fotografie. Oprawiony w miękką lub twardą okładkę świetnie będzie prezentował się na półce z rodzinnymi pamiątkami. Do druku używamy wysokiej jakości papieru satynowanego o gęstości 160 g, co sprawia, że strony ze zdjęciami są wytrzymałe i będą cieszyć oko przez długie lata.

Mała panorama

Poziomy album o rozmiarze 21 na 15 cm pomieści wyjątkowe zdjęcia panoramiczne. Będzie idealną oprawą dla plenerowej sesji narzeczeńskiej, którą możecie podarować swoim rodzicom. Komputerowe oglądanie zdjęć nie oddaje klimatu, a fotografie wydrukowane na papierze, a zwłaszcza w formie książki, prezentują się niezwykle elegancko i zatrzymują wspomnienia na zawsze.

Mini

Książka o wymiarach 14 na 21 cm idealnie sprawdzi się przy kompozycji kilku fotografii. Na jej stronie pięknie wygląda jedno duże lub dwa mniejsze zdjęcia, co idealnie sprawdzi się w uporządkowaniu wielu ujęć, które uchwyciły jeden moment – na przykład składanie przysięgi lub zakładanie obrączek. Album ten wykonywany jest w wersji pionowej, a zdjęcia drukowane są na wysokiej jakości papierze satynowanym przeznaczonym do druku cyfrowego.

Elegancka

Elegancka fotoksiążka to album o wymiarach 21 na 21 cm. Prezentuje się niezwykle oryginalnie ze względu na swój kształt kwadratu. Pięknie pomieści kompozycję zdjęć w różnych rozmiarach i będzie pamiątką na lata. Książka dostępna jest w oprawie z matowym lub połyskującym wykończeniem, a także materiałowej.

Zapakowany prezent

Klasyczna

Klasyczna książka ma wymiary kartki A4, czyli 21 na 30 cm. Jest to jeden z najczęściej wybieranych modeli w naszym sklepie, ponieważ pasuje do każdego rodzaju zdjęć i różnych okazji. Album może być oprawiony w miękką lub twardą okładkę. Ponadto występuje w wersji poziomej i pionowej. W zależności od Waszych potrzeb może pomieścić piękne zdjęcia panoramiczne lub tradycyjne fotografie z wesela. Jest to książka, która przedstawia wyjątkowe wspomnienia w klasycznej formie.

XXL

Album XXL jest największą książką w naszej ofercie i ma wymiary aż 42 na 27 cm. Przy wyborze tego modelu należy zadbać o wysoką jakość zdjęć, żeby pięknie prezentowały się na papierze. Istnieje również możliwość druku jednej fotografii na dwóch stronach książki, co daje niesamowity efekt. Idealnie oprawi zdjęcia wyjątkowych chwil ze ślubu i wesela lub sesji narzeczeńskiej oraz będzie przepięknym prezentem podziękowań dla rodziców. Album występuje w miękkiej i twardej oprawie, jednak ta druga opcja stworzy z niego prawdziwą księgę wspomnień!

Albumy w formie książki dostępne są w różnych rozmiarach oraz oprawach. Do wyboru jest okładka miękka oraz twarda. Można ją pokryć folią matową lub błyszczącą tak, aby przyciągała uwagę już od pierwszego spojrzenia. Folia pełni również warstwę ochronną, aby album służył i przywoływał piękne wspomnienia przez wiele długich lat. Oferujemy również okładkę materiałową, na której możemy wykonać specjalny grawer zgodnie z Waszym życzeniem. Zdjęcia drukowane są na świetnej jakości papierze satynowanym 160g/m2 przeznaczonym do druku cyfrowego. Kupując książkę w naszym sklepie, masz gwarancję najwyższej jakości i dopasowanie do Twoich potrzeb. Interesuje Cię zamówienie indywidualne? Napisz do nas, a postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom!

Jak zamówić fotoksiążkę dla rodziców?

Fotoksiążka coraz częściej zastępuje tradycyjny album i doskonale się sprawdza jako prezent, nie tylko dla rodziców. Aby ją kupić, należy złożyć zamówienie bezpośrednio przez naszą stronę internetową. Oferujemy kilkadziesiąt gotowych szablonów dostosowanych do różnych okazji, w wielu kolorach i motywach.

Projekt albumu w programie online

Projektowanie albumu online jest szybkie i bardzo proste. Możecie skorzystać z aż 30 gotowych szablonów. Ta wersja edycji książki posiada nieco mniej opcji niż wersja komputerowa, jednak dla wielu osób może być łatwiejsza do skomponowania. Za pomocą programu online stworzycie książkę, która będzie mogła mieć aż 200 stron. Do wyboru będziecie mieć dwa rozmiary, oprawę miękką lub twardą w różnych wariantach. Zamówienia z programu online drukowane są na papierze 160g/m2.

Projektowanie w programie komputerowym

Jest to dobra opcja dla osób, które chcą w pełni samodzielnie zaprojektować układ książki lub albumu. Program ten posiada wiele funkcji i możliwości edycji, w tym m.in. kadrowanie, przycinanie, dodawanie własnego tekstu, a także edycja poszczególnych stron. Ponadto jest intuicyjny i prosty w obsłudze, a za jego pomocą możecie stworzyć prywatne arcydzieło. Czas projektowania takiej książki zależy od Waszych oczekiwań i liczby zdjęć, jednak warto poświęcić kilka chwil, aby móc cieszyć się taką pamiątką przez lata.

Realizujemy również indywidualne zamówienia na papierach artystycznych. Skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt i ustalić czas realizacji. Fotoksiążka dla rodziców jako prezent podczas podziękowań ślubnych to naprawdę piękny i ponadczasowy podarunek. Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które wspomina się z ciepłem w sercu i łzami w oczach nawet po kilkudziesięciu latach. Spraw, aby ta książka zatrzymała te emocje i towarzyszyła Wam i Waszym rodzicom w tych chwilach.

Płatności realizowane przez

Znajdź nas na: