Fotoksiążka z wakacji to idealny pomysł, aby uchwycić i zachować w pamięci niepowtarzalne chwile i wydarzenia. Kto z nas nie lubi wracać do wakacyjnych wspomnień i nie marzy przy tym, aby móc znowu znaleźć się w tamtym miejscu? Nie da się ukryć, że oglądanie zdjęć stanowi ku temu niepowtarzalną okazję. Dzięki fotoksiążce sam decydujesz, w jaki sposób mają być ułożone zdjęcia oraz jaki ostatecznie kształt ma ona mieć. Ty sam jesteś dzięki temu autorem wspomnień, które będziesz pokazywał wszystkimi oglądającymi Twoje dzieło.

Spis treści
Twoja książka pełna wakacyjnych wspomnień
Zalety cyfrowo stworzonej książki
Jak stworzyć nowoczesną, fotograficzną pamiątkę?
Projektowanie on-line
Program pobierany na komputer
Ciekawy sposób na uchwycenie wspomnień

Czym jest fotoksiążka z wakacji?

Fotoksiążka z wakacji to nowa formuła uwiecznienia wspomnień. Jeszcze jakiś czas temu zgromadzenie zdjęć w jednym miejscu umożliwiał wyłącznie album fotograficzny. To właśnie on był przekazywany z rąk do rąk podczas wszelakich spotkań i to właśnie zgromadzone w nim zdjęcia były szeroko komentowane. Wszystko jednak idzie z duchem czasu i w ten sposób przeszliśmy od tradycyjnego albumu do nowoczesnej fotoksiążki. Jak sama nazwa wskazuje stanowi ona połączenie książki i fotografii. Jest tworzona przez Ciebie i to od Ciebie zależy w jaki sposób zaprezentujesz w niej zdjęcia. Z tego względu można śmiało powiedzieć, że nie ma dwóch takich samych egzemplarzy. Każdy z nich zawiera cząstkę autora i to, w jaki sposób chce on wyeksponować swoje wspomnienia ukryte w fotografiach.

Zalety cyfrowo stworzonej książki

Bez wątpienia jest wiele chwil, które chcesz uwiecznić na zdjęciach, a jednymi z nich są wakacyjne wspomnienia. Nic więc dziwnego, że coraz częściej zamiast tradycyjnego albumu, tworzone są fotoksiążki z wakacji. Można powiedzieć, że fotoksiążka to naturalny następca albumu, który przez tyle lat był synonimem ułożonych i odpowiednio opisanych zdjęć. Stanowił on gwarancję, że mimo upływu lat zdjęcia nadal będą się znajdować w tym samym miejscu i nie zgubią się. Nie da się jednak ukryć, że fotoksiążka posiada kilka zalet, które dają jej przewagę nad tradycyjnymi albumami. Książka taka jest jedyna, niepowtarzalna i wyjątkowa. Rola jej autora nie ogranicza się do ułożenia zdjęć w odpowiednie miejsca. Jest on twórcą i dzięki odpowiedniemu połączeniu ze sobą fotografii zabiera oglądającego w podróż po swoich wspomnieniach, pokazując to, co jemu najbardziej zapadło w pamięć. Dzięki temu nie jest to zwykły zbiór zdjęć, to przygoda w której oglądający podąża Twoim śladem. Jest ona wykonana z trwałego materiału, dlatego nie trzeba obawiać się przypadkowego jej zniszczenia. W przypadku fotografii w albumie natomiast, wystarczy nieopatrzny ruch aby je uszkodzić. Zanim wywołasz zdjęcie, jest ono dostępne w formie cyfrowej. Stwarza to możliwość umieszczenia fotografii od razu w ułożonej, książkowej formie. Nie trzeba odpowiednio układać wywołanych zdjęć i zastanawiać się, jaką powinny mieć kolejność. W dzięki ich cyfrowej obróbce możesz bardzo szybko stworzyć odpowiednie kompozycje.
Fotoksiążka to bez wątpienia nowe i świeże spojrzenie na kwestię fotografii.

Obiektyw aparatu i zeszyt

Jak stworzyć fotoksiążkę z wakacji?

Czy fotoksiążkę z wakacji łatwo stworzyć ? Nie trzeba być osobą wybitnie zaznajomioną z obsługą komputera ani też znawcą tajnik fotografii aby opracować swoją własną fotoksiążkę z urlopu. W naszej ofercie udostępniamy Ci dwa różne sposoby jej stworzenia. Odwiedzając stronę internetową – foto-książki.pl – od Ciebie zależy, na który się zdecydujesz.

Projektujemy on-line

Pierwszym sposobem jest zaprojektowanie swojej własnej fotoksiążki w programie on-line. Możesz skorzystać z 30 dostępnych gotowych szablonów, więc bez wątpienia znajdziesz taki, który będzie ci najlepiej odpowiadał. Możesz umieścić w niej nie tylko zdjęcia, ale również podpisy tekstowe. Czyż nie będzie miło wrócić po kilku latach do zapisanych myśli towarzyszących nam podczas tworzenia? Wszystko to, co stworzysz zostanie wydrukowane na papierze satynowym 160 g. Istnieje również możliwość zrealizowania indywidualnego zamówienia na papierach artystycznych Przy tworzeniu z wykorzystaniem programu on-line możesz wybrać jej format spośród 3 dostępnych opcji: klasycznej pionowej (wymiary 20×30), klasycznej poziomej (wymiary 30×20) oraz eleganckiej (wymiary 21×21). Na okładkach folia może być matowa lub błyszcząca. Równie ważne jak wnętrze jest odpowiednie dobranie oprawy. Możesz zdecydować się na oprawę miękką, matową, połyskującą lub materiałową. Program on-line umożliwia stworzenie albumu liczącego nawet do 200 stron, którego strony będą szyte. Na okładce materiałowej można dodatkowo umieścić grawer. Tworzenie z wykorzystaniem programu on-line jest proste i intuicyjne. Wystarczy tylko dostęp do internetu.

Tworzymy z wykorzystaniem programu pobranego na komputer

Drugim sposobem stworzenia swojej fotoksiążki jest pobranie na komputer programu służącego do jej projektowania. To sposób na stworzenie swojej jedynej w swoim rodzaju pracy, a to dzięki wielu dostępnych opcjom edytowania. Możesz dobierać wielkość zdjęć (ewentualnie również je przycinać) oraz ich kolejność. Tworzysz indywidualne projekty sam tworząc szablon i w ten sposób jesteś twórcą od początku aż do samego końca. Tworząc fotoksiążkę za pomocą programu na komputerze możesz nie tylko zamieszczać zdjęcia, ale również dodawać do nich teksty, kliparty oraz tła. To wszystko sprawia, że całość będzie w pełni Twoim dziełem. Sam wybierasz rodzaj oraz jej format spośród aż 10 dostępnych opcji! Do wyboru masz również 4 rodzaje opraw: miękką, matową, połyskującą lub materiałową, na której możesz dodać grawer. Dzięki programowi możesz tworzyć na komputerze nawet wtedy, gdy nie masz dostępu do internetu, zapisujesz swój projekt i edytujesz go off-line. Zostanie ona wydrukowana na papierze satynowym 160 g, ale istnieje także możliwość zrealizowania indywidualnego zamówienia i stworzenia jej na papierach artystycznych. Stworzona w ten sposób fotoksiążka może liczyć do 200 stron, które będą zszyte. W ramach programu do pobrania na komputer możesz zaprojektować również fotoalbum. Zdjęcia zostaną wydrukowane na papierze fotograficznym (satynowe lub połysk), zaś do całości zostanie wykorzystany papier artystyczny (wysokiej jakości ploter 12-kolorowy). Strony będą rozkładane na płasko, a całość może liczyć maksymalnie 20 stron.

Fotoksiążka z wakacji – ciekawy sposób na uchwycenie wspomnień

Fotoksiążka to idealny sposób na to, aby w ciekawy sposób utrwalić ważne chwile z wakacji. Jest to Twoje indywidualne dzieło, w którym ty sam decydujesz, w jaki sposób chcesz wyeksponować poszczególne fotografie. Wykorzystując nasz program do ich tworzenia możesz bez trudu stworzyć swój projekt. W zależności od tego, czy zdecydujesz się na program on-line czy też ten do pobrania na komputer, wybierasz spośród 30 gotowych szablonów lub sam od początku do końca postępujesz zgodnie ze swoją koncepcją.

Tworząc ją możesz poczuć się jak twórca, który będzie mógł innym pokazać swoje dzieło. Bez wątpienia fotoksiążka z wakacji będzie często oglądana w ramach rodzinnych bądź przyjacielskich spotkań. Nada ona twoim wspomnieniom dodatkowych emocji.

Płatności realizowane przez

Znajdź nas na: