Tania fotoksiążka może być doskonałą pamiątką na własny użytek lub przeznaczoną na prezent. Atrakcyjne cenowo produkty możesz zamówić na naszej stronie, samodzielnie przygotowując projekt. Dzięki temu stworzyć taką książkę, która będzie w pełni zgodna z oczekiwaniami oraz wyobrażeniami, jakie wiążesz z tym gadżetem. Takie rozwiązanie nie generuje też kosztów związanych z czasem, jaki miałby na to przeznaczyć tradycyjny fotograf, co przekłada się na dogodną cenę, przy wysokiej jakości!

Spis treści
Atrakcyjna cena i wysoka jakość
Co wpływa na cenę?
Projektowanie online
Praca w programie do pobrania
Dlaczego warto?
Cenna pamiątka
Wyjątkowy prezent

Tania fotoksiążka wysokiej jakości? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Jeżeli poszukujesz taniej fotoksiążki, to wcale nie musisz wybierać produktów gorszej jakości. Korzystając z naszych usług, możesz uzyskać dopracowany i starannie wykonany album, który nie będzie wiele kosztował. Umożliwiamy samodzielne zaprojektowanie książki, w związku z czym nie musisz korzystać z pomocy grafika czy fotografa. Możesz skorzystać z szablonów w wariancie online lub przygotować książkę zupełnie od początku, korzystając z darmowego programu do pobrania na komputer. Z pewnością opracujesz zatem projekt, który spełni oczekiwania, a my zajmiemy się jego szybką i sprawną realizacją.

Od czego będzie uzależniona cena?

Obecnie fotoksiążki coraz częściej zastępują tradycyjne albumy. Fotografie nadrukowane na stronach są o wiele wygodniejsze niż oddzielne zdjęcia umieszczane w koszulkach, które często się gubią. Przy tej formie można także stworzyć bardzo ciekawą całość, która będzie się prezentowała niezwykle atrakcyjnie. Fotoksiążki z pewnością wyjdą najtaniej, gdy dokonasz zlecenia przez Internet, tak jak na naszej stronie. Nawet jeśli stacjonarny fotograf oferuje taką możliwość, to takie usługi są zwykle znacznie droższe. Wynika to z faktu, że takie osoby doliczają wtedy opłaty związane z dodatkową pracą, a nieraz podwyższają również cenę zależnie od swojej popularności i liczby zleceń. Jednocześnie często będziesz zdany na wizję samego fotografa, przez co może dochodzić do pewnych nieporozumień i finalnie nie uzyskasz takiej książki, na jaką liczyłeś. U nas sam zaprojektujesz wszystko według własnego wyobrażenia, a przy tym możesz liczyć na sprawne złożenie zamówienia i stosunkowo krótki czas realizacji. Koszt całej książki jest uzależniony od kilku czynników – główne z nich to format, a więc rozmiar produktu oraz liczba stron. Cena może też wzrosnąć w związku z wykorzystaniem lepszych materiałów czy uwzględnieniem dodatkowych elementów, takich jak choćby grawer. O wszystkim decydujesz jednak indywidualnie, więc opłaty w żadnym stopniu nie będą zaskoczeniem, a ogółem oferowane przez nas ceny są naprawdę konkurencyjne i przystępne.

Duża fotoksiążka

Wykonaj projekt w programie online

Pierwszą możliwością jest skorzystanie z programu online, dostępnego na naszej stronie. Odnajdziesz tam gotowe projekty na różne okazje, które występują w ponad 30 wzorach. Możesz przy tym wybrać książki w trzech formatach. Do wyboru są także dwa rodzaje folii na okładkę: matowa lub błyszcząca. Same oprawy dostępne są natomiast w czterech wariantach: miękkiej, matowej, z połyskiem i materiałowej. W przypadku okładki materiałowej możliwe jest także zamówienie wyjątkowego grawerunku, co może być przydatne, jeśli zamawiasz księgę na jakąś konkretną okazję. Same strony są szyte, co zapewnia trwałość całej konstrukcji. Druk wykonujemy na dobrej jakości papierze satynowym, choć przy indywidualnych zamówieniach możliwe jest także skorzystanie z papieru artystycznego. Przygotowywane przez nas książki ze zdjęciami mogą mieć nawet do 200 stron. Skorzystanie z programu online będzie bardzo dobrym wyborem, jeżeli nie masz ściśle określonej, własnej koncepcji, a chcesz, żeby cały proces przeszedł sprawnie i dał zadowalający efekt. Nie każdy ma zmysł do kwestii graficznych, a gotowe projekty są doskonale dopracowane i dostosowane do różnych okazji. Wybierając tę opcję możesz bardzo sprawnie i szybko zamówić taką książkę.

Skorzystaj z darmowego programu do pobrania na komputer

Na stronie internetowej dostępny jest również darmowy program, który możesz pobrać na komputer. To z kolei dobry wybór, jeżeli chcesz dopracować projekt w najmniejszych szczegółach i według własnego pomysłu. W porównaniu z opcją online odnajdziesz tam dostęp do jeszcze większej liczby cennych funkcji, dotyczących choćby edycji zdjęć. Możesz dowolnie zmieniać ich kolejność, przycinać je czy kadrować. Oprócz tego do dyspozycji jest szereg dodatków, takich jak kliparty, tła czy dodawanie tekstu. Oferujemy także wybór książek w aż dziesięciu rozmiarach. Samą pracę możesz też wykonywać i zapisywać w trybie off-line, jeżeli akurat nie będziesz mieć dostępu do sieci. Co ważne w programie można także stworzyć fotoalbum, który wyróżni się tym, iż strony będą rozkładane na płasko, a zdjęcia będą przygotowane na papierze fotograficznym. W takim albumie może się pomieścić do 20 rozkładówek.

W jakim celu warto sięgnąć po tanią fotoksiążkę?

W praktyce tania fotoksiążka może z powodzeniem zastąpić klasyczne albumy z wywołanymi zdjęciami. To rozwiązanie o wiele wygodniejsze, gdyż całość będzie bardziej estetyczna. Nie musisz się także obawiać o to, że zgubisz jakąś pamiątkową fotografię, do czego często dochodzi w sytuacjach, gdy chcesz pochwalić się jakimś zdjęciem, a potem zapominasz o schowaniu go z powrotem do albumu. Taka książka może być także przygotowana z myślą o wręczeniu innej osobie. Z pewnością będzie to oryginalny, a przede wszystkim wyjątkowy prezent, którym można upamiętnić wspólnie spędzone chwile lub wspaniałe wspomnienia związane obdarowywaną osobą.

Własna pamiątka

Na pewno warto o tym pomyśleć w kontekście upamiętnienia wydarzeń ze swojego życia. Takie swego rodzaju kroniki, mają wyjątkowy klimat i zagwarantują więcej radości niż przeglądanie zdjęć w formie elektronicznej. Możesz się także pochwalić takimi zdjęciami podczas spotkania z rodziną czy przyjaciółmi, gdy wszyscy zasiądziecie przy tak przygotowanej fotoksiążce. Decydując się na wersje przeznaczone na własny użytek, możesz wybrać warianty, które nie będą się wiązały z żadnymi dodatkowymi kosztami, gdyż wiele ozdobników nie będzie w tym przypadku potrzebnych. Umożliwia to przygotowanie wspaniałej pamiątki, przy jednoczesnym rozsądnym podejściu do samych kosztów przedsięwzięcia. Planując większe rodzinne kroniki, warto pomyśleć z kolei o stworzeniu jednej większej księgi, zamiast kilku mniejszych. Będzie to zapewne bardziej opłacalny wariant, a wszystkie zdjęcia będziesz mieć w jednym miejscu.

W formie prezentu

Taki gadżet to doskonały pomysł na prezent. Może to być coś przeznaczonego dla bliskich z rodziny czy najbliższego otoczenia, ale także podarunek związany z jakąś konkretną okazją. W ten sposób można też w końcu przygotować ciekawą pamiątkę na pożegnanie dla nauczyciela, profesora czy nawet pracodawcy, którego dobrze się wspomina. Przygotowując takie upominki, warto postawić na nieco mniejsze wersje, lecz uzupełnić je choćby o grawer ze specjalną wiadomością. Taki podarunek na pewno będzie wyjątkowy, wywoła wzruszenie u drugiej osoby i na długo zapadnie jej w pamięci, a z czasem zawsze będzie mogła ona powrócić do tego prezentu, który ma ponadczasowy charakter.

Książka z fotografiami to rozwiązanie, które skutecznie wypiera tradycyjne albumy ze zdjęciami. Taki gadżet nie musi być także kosztowny, jeżeli wybierzesz odpowiednią ofertę. Korzystne ceny można uzyskać dokonując zamówień przez internet, tak jak w naszym przypadku. Umożliwiamy też komfortowe wykonanie projektów, dzięki czemu księga z pewnością spełni oczekiwania, a przygotowaną książkę możesz zachować dla siebie na pamiątkę lub wręczyć komuś w prezencie.

Płatności realizowane przez

Znajdź nas na: