Fotoksiążka ślubna pozwala zamknąć niesamowite i niepowtarzalne chwile w jednym miejscu, a następnie wracać do tych wspomnień przez lata. Dzień ślubu to wyjątkowe wydarzenie. Warto na dłużej zachować i uwiecznić ten najpiękniejszy czas w swoim życiu. Dowiedz się jakie są rodzaje albumów w formie książki, ile kosztuje taka pamiątka oraz w jaki sposób ją zamówić.

Spis treści:
Must have na liście pary młodej
Cennik i rodzaje
Składanie zamówienia online
Idealny prezent na rocznicę ślubu

Planujesz ślub? Fotoksiążka weselna to must have!

Fotoksiążka weselna to obowiązkowy punkt na liście każdej pary młodej. Planując ślub, macie wiele rzeczy do załatwienia, musicie myśleć o dziesiątkach ważnych kwestii. Co znajduje się na tej liście? Przystrojenie sali i kościoła, sukienka ślubna i garnitur, wybór zaproszeń i obrączek, auto pary młodej, wiązanka ślubna, welon. Czeka was wybór tortu weselnego, pierwszego tańca, zespołu muzycznego i przede wszystkim odpowiedniego fotografa, a także decyzja o tym, gdzie będzie sesja narzeczeńska i ślubna. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlaczego nie uwiecznić tak ważnych wspomnień albumem w postaci solidnej książki? Wiele młodych par decyduje się właśnie na takie rozwiązanie. Setki zdjęć na dysku czy płycie CD, to nie to samo co wydrukowane fotografie, wydane w formie oryginalnej książki. Możecie pokazać je rodzinie i znajomym albo podarować jako prezent.

Jak wybrać zdjęcia?

Do fotoksiążki ślubnej pasują wszystkie te zdjęcia, które chcecie zachować na dłużej, a później pokazać rodzinie i znajomym. Oczywiście w przypadku większych formatów książek – warto, aby zdjęcia były lepszej jakości – takie fotografie pięknie wyglądają w większym wydaniu. Należy pamiętać, że idealna rozdzielczość do druku to 300 dpi, zdjęcia w gorszej rozdzielczości warto wydać w mniejszym formacie albo podczas składania zamówienia porozmawiać ze specjalistą, który na pewno doradzi optymalne rozwiązanie. Na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele formatów książek. Do fotografii można dodawać szczegółowe opisy, różne tła, ramki, maski ozdabiające zdjęcia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Taka książka jest produktem elastycznym, który można dopasować do danej okazji czy indywidualnych upodobań. Możliwości jest wiele, para może przedstawić swoją uroczystość ślubną na wesoło albo w wersji eleganckiej i stylowej. Wszystko zależy od projektu, który sami tworzycie za pomocą prostego programu dostępnego na stronie. Ile zdjęć wybrać? Taki album pomieści od 65 do 200 fotografii. Skupcie się na wyborze tych zdjęć, które tworzą jakąś historię, a efekt na pewno będzie imponujący.

Prezent na wesele

Poznaj przekładowe formaty i ceny fotoksiążki ślubnej

Wśród przykładowych formatów fotoksiążek ślubnych można wskazać zarówno takie o orientacji pionowej, jak i poziomej. Różnią się one nie tylko rozmiarem, ale również ceną. Jest ich naprawdę wiele, a każda wyjątkowa. Dzięki różnym propozycjom, możecie dopasować rodzaj albumu do swojego gustu lub preferencji osoby, której ją podarujecie, a także stworzyć kilka oryginalnych wariantów.

Kompaktowa

Album kompaktowy ma wymiary 12 na 12 cm. Jest niewielki, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie jest idealną pamiątką na lata. Można go podarować bliskim jako prezent, a także stworzyć kilka wariantów z całego ślubu. W jednym niech znajdują się zdjęcia samej panny młodej, w drugim wyłącznie pana młodego i jego przygotowań do uroczystości, trzeci będzie pokazywał, jak bawili się goście na weselu, czwarty to zdjęcia we dwoje, kolejny fotografie z kościoła, a jeszcze jeden może przedstawiać sesję w plenerze. Robiliście zdjęcia narzeczeńskie? Warto zaprezentować je w postaci niewielkiego albumu. Wydana w twardej oprawie książka pozwoli wam uporządkować wasze piękne chwile i dzielić się nimi z bliskimi. Wasze wesele jako kompaktowa kolekcja fotografii to doskonały pomysł i pamiątka na lata!

Mała panorama

Ta nietypowa książka zawiera zdjęcia panoramiczne. Ich wymiary to 15 na 21 cm. Co prawda z uroczystości ślubnej nie ma wiele tego rodzaju fotografii, ale warto przygotować taką wersję albumu razem ze zdjęciami z podróży poślubnej! To idealna pamiątka z niesamowitych chwil, które przeżyliście we dwoje. Zdjęcia panoramiczne zrobią wrażenie na rodzinie i znajomych. Przedstawianie panoramy na komputerze jest dużo mniej atrakcyjne niż w postaci wydrukowanej. Dodatkowo książkę możecie wykonać zarówno w oprawie miękkiej, jak i twardej.

Mini

Ten rodzaj książki ma wymiary 21 na 30 cm. Najlepiej prezentuje się tutaj jedno lub dwa zdjęcia na stronie. W wersji mini zamykacie niesamowite chwile w niewielkim formacie, ale co najważniejsze fotografie nie tracą na jakości. Podarujcie książkę z waszymi zdjęciami swoim przyjaciołom lub dziadkom – oni też chcieliby mieć pamiątkę z waszego ślubu.

Elegancka

Eleganckie wydanie jest niesamowitą pamiątką z uroczystości zaślubin. Wymiary takiego albumu to 21 na 21 cm. Posiada on profesjonalną twardą oprawę i elegancki wygląd. Macie do wyboru matową lub połyskującą okładkę. Sami możecie zdecydować o kolejności zdjęć, dodawać wyjątkowe opisy czy jeszcze inne szczególnie ważne dla was pamiątki, takie jak zaproszenia ślubne czy bilety z pierwszego wyjścia do kina. Wasz album może być niepowtarzalny, tym bardziej, że istnieje możliwość wykonania nietypowych projektów według indywidualnych potrzeb. Jej maksymalna liczba stron to 200.

Klasyczna

Czym jest klasyczna fotoksiążka? Jej format to 21 na 30 cm, czyli A4. To najbardziej popularny rodzaj albumu. Będzie idealną pamiątką z sesji ślubnej. Duży format zdjęć bardzo dobrej jakości robi wrażenie. Zawiera on jedno duże zdjęcie na jednej stronie. Jest możliwość rozłożenia danej fotografii na dwóch stronach. Przygotujcie swoją niepowtarzalną książkę weselną właśnie w tej wersji!

XL-XXL

Wymiary tego albumu to 42 na 27 cm. Jeżeli zdecydujecie się na umieszczenie w niej zdjęcia na dwóch stronach, będzie ono miało aż 90 cm długości! Poleca się zamawianie tego formatu w twardej okładce. Istnieje możliwość dodania spersonalizowanego graweru.

Wybierając fotoksiążkę, musicie zastanowić się nie tylko nad formatem, ale również nad rodzajem papieru oraz oprawy. Do wyboru jest wersja matowa lub błyszczącą. A co z oprawą? Oprawa twarda jest wykonywana ręcznie, z dobrej jakościowo tektury introligatorskiej o grubości 2 mm. Dostępne są dwie wersje laminowania: folia błyszcząca lub matowa. Standardowo używa się tej pierwszej. Laminowanie pozwala zachować okładkę w dobrej jakości przez lata, chroni książkę przed wilgocią. Oprawa miękka wykonana jest z 300 g/m2 wysokiej jakości satynowego papieru przeznaczonego do druku cyfrowego. Dodatkowo dostępna jest taka sama opcja laminowania jak w przypadku okładki twardej – standardowe foliowanie błyszczące oraz – na zamówienie – matowe. Oprawa miękka jest idealna dla osób ceniących sobie lekkość i prostotę. Wybraliście już swoją wersję? Poznajcie ceny.

Ceny

Cena albumu w formie książki zależy od wybranego formatu oraz liczby stron. Te w twardej w twardej oprawie dostępne są od 39 zł do 189 zł. Dodatkowo płatny jest grawer, jego koszt to 31 zł. Okładka materiałowa to koszt 20 zł. W przypadku opraw miękkich ceny wahają się od 45 zł do 74 zł. Koszty są na tyle elastyczne, że pozwalają na sprawienie małego upominku najbliższym albo przygotowanie naprawdę ekskluzywnego prezentu na niepowtarzalną okazję. Zlecenia niestandardowe są wyceniane indywidualnie. Dokładne koszty można sprawdzić w cenniku dostępnym na naszej stronie internetowej.

Para młoda w trampkach

Zamów fotoksiążkę ślubną online

Fotoksiążka ślubna online? To jest do zrobienia! Na naszej stronie internetowej istnieje możliwość przygotowania projektu online, jest też specjalnie dedykowany program graficzny, za pomocą którego bezpłatnie można przygotować książkę do wydruku. Zamówienie składa się przez Internet, a czas dostarczenia albumu to tylko od 3 do 7 dni roboczych. Z której opcji skorzystać?

Pobierzcie darmowy program graficzny

Możecie pobrać darmowy program graficzny, jest dostępny w wersji na Windows oraz IOS. Jakie są tego plusy? W programie występuje aż 10 różnych formatów książek, setki oryginalnych teł, masek, ramek, klipartów. Na pewno każda młoda para znajdzie szablon dostosowany do swoich upodobań. Program umożliwia przygotowanie albumu w zakresie od 24 do 200 stron. Jest intuicyjny, nie wymaga fachowej wiedzy czy przygotowania.

Zaprojektujcie książkę online

Istnieje też opcja zaprojektowania fotoksiążki online. Takie rozwiązanie pozwala na przygotowanie projektu, który posiada od 24 do 60 stron. Jeśli nie planujecie drukowania wielu fotografii, warto skorzystać z projektu online. Zakładając konto internetowe, klient posiada stały dostęp do zamówienia i widzi etapy jego realizacji. Program online jest regularnie udoskonalany.

Jaki jest czas przygotowania projektu?

Zastanawiacie się ile zajmie wam przygotowanie projektu? To zależy od liczby zdjęć i elementów, które chcecie na nie nanieść. Dobór odpowiedniego tła, napisów, dopracowanie dodatkowych elementów trochę trwa. Jeśli wybierzecie zdjęcia wcześniej, na pewno przygotowywanie książki nie zajmie wam dłużej niż jedno popołudnie. Zarezerwujcie sobie czas i przy lampce wina, we dwoje stwórzcie projekt waszej ślubnej fotoksiążki.

Fotoksiążka na rocznicę ślubu i inne drobne upominki – doskonały pomysł na prezent

Fotoksiążka na rocznicę ślubu? Przygotuj ten oryginalny prezent i wręcz rodzicom czy dziadkom. Wersja kompaktowa doskonale sprawdzi się jako upominek. Dziadkowie będą bardzo szczęśliwi, że mają taką wyjątkową pamiątkę ze ślubu swoich wnuków. Rodzina będzie miło wspominała jeden z waszych najważniejszych dni w życiu. To pamiątka na lata. Na tę okazję warto pomyśleć o albumie w twardej oprawie i z grawerem.

Zrób prezent bliskim

A może przygotować album ze ślubu samych dziadków bądź rodziców? Z ich uroczystości? Można również przedstawić w formie książki wszystkie zdjęcia ślubne w rodzinie, zarówno dziadków, rodziców, wnuków, jak i kuzynów. Mamy sentyment do starych fotografii – dobrze jest je zabezpieczyć przed zniszczeniem i przedstawić w formie solidnego albumu. W tym przypadku warto pomyśleć o eleganckim wydaniu. Doskonale sprawdzi się na okrągłą rocznicę ślubu dziadków. Będzie to pamiątka dla całej rodziny, przeglądana podczas każdych świąt, imienin czy innych spotkań. Miło byłoby sprawić taki prezent swoim bliskim!

Zrób prezent partnerowi

Nie macie fotoksiążki ślubnej? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać ją kilka lat po ślubie. Wybierz wasze najpiękniejsze zdjęcia, przygotuj niebagatelne podpisy i wręcz prezent partnerowi, na przykład na rocznicę ślubu czy walentynki. Ten prezent na pewno wywoła uśmiech na twarzy ukochanej osoby.

Album z sesją młodej pary

Upominki, które pozwalają zatrzymać cenne chwile

Jeśli zastanawiacie się nad fotoksiążką jako prezentem ślubnym dla gości, można przemyśleć jeszcze inne rodzaje fotoprezentów dostępnych w naszej ofercie. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich.

Fotokartki

Możecie na nich przygotować podziękowania dla gości. Dostępne są w różnych formatach. Do wyboru są także kolor, rozmiar i styl fontu. Podziękowania dla gości ze zdjęciem pary młodej to oryginalna forma. Koszt kartki klasycznej to 19 zł za 10 sztuk, cena kartki kwadratowej zaczyna się od 23,90 zł również za 10 sztuk.

Magnesy

Magnesy na lodówkę z waszym zdjęciem jako prezent ślubny dla gości? Tego jeszcze nie było! Za pomocą kreatora możecie stworzyć własny projekt, dodać datę ślubu czy szczególne podziękowania. Ceny magnesów wahają się pomiędzy 8 a 29 zł za sztukę. Dostępne formaty zaczynają się od 6 cm długości do 30 cm.

Kalendarze

Co wasi dziadkowie powiedzieliby na foto kalendarz? Na nim można wyróżnić daty nie tylko świąteczne, ale te ważne dla was i waszej rodziny. A może sami sobie sprawicie taki prezent? Koszt kalendarza z waszymi fotografiami zaczyna się już od 29 zł.

Obrazy

Fotoobrazy tworzone są na płótnie, które wykonane jest z wodoodpornej bawełny, a dodatkowo zabezpieczane zostało fiksatywą. Jest to preparat, który utrwala i chroni prace przed rozcieraniem czy też obsypywaniem. Fotoobrazy dostępne są w wymiarach od 30 cm x 30 cm do takich, które mają nawet metr długości. Ceny wahają się od 65 zł do 170 zł. Taki obraz to przepiękna pamiątka, można go powiesić w sypialni czy salonie.

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które wzbudza emocje nawet po latach. Warto zachować te piękne chwile na dłużej. Uchwyć najlepsze momenty i zachowaj wspomnienia dzięki fotoksiążce czy innym gadżetom ze zdjęciami. Fotografie mają ponadczasową wartość, zatrzymują czas, pozwalają cieszyć się wspomnieniami.

Płatności realizowane przez

Znajdź nas na: